PŁYTKI EFFECTA

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Szukaj

Płytki Effecta

Sklep internetowy JETA to miejsce, które może Cię zainspirować do skomponowania łazienki jedynej w swoim rodzaju. Znajdziesz tu nie tylko bogaty wybór armatury sanitarnej i chemii budowlanej, ale również kolekcje płytek ceramicznych od znanych i cenionych producentów, w tym również płytki Effecta marki Opoczno. Oferujemy niskie ceny i korzystne rabaty. Przy zakupie towaru za kwotę minimum 2000, 4000, 4500 oraz 5000 złotych otrzymasz odpowiednio 1, 2, 3 lub 4 % rabatu. Co więcej, samo zapisanie się do naszego newslettera gwarantuje zniżkę 2%. Oferujemy także projekt łazienki, a przy nabyciu towaru o wartości ponad 2000 złotych netto wykonamy go bezpłatnie. Nasz asortyment dostępny jest także w salonach łazienek JETA w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu oraz w Komornikach koło Poznania. Zapewniamy terminową dostawę i fachową pomoc na każdym etapie realizacji zakupu.

Effecta Beige płytki Opoczno - wytrzymały materiał wykończeniowy, który sprawdzi się na podłodze i na ścianie!

Marzysz o pięknej i funkcjonalnej łazience? W jej uzyskaniu pomocne mogą okazać się stylowe płytki Effecta, które występują w formie prostokąta o wymiarach 60 x 29,7 cm. Ten materiał wykończeniowy ma szereg zalet. Warto wskazać między innymi na dużą wytrzymałość, dzięki której płytki Effecta Beige przetrwają w nienaruszonym stanie przez długi czas. Ponadto, nie wchłaniają brudu, co oznacza, że utrzymanie ich w czystości nie sprawia najmniejszych problemów. Co więcej, są przeznaczone do stosowania na ścianach, ale również jako wykończenie podłóg, co daje szerokie możliwości aranżacyjne. Produkt można układać na całych ścianach, na wybranych fragmentach lub w formie biegnącego wzdłuż, szerokiego lub węższego paska.

Ścienno-podłogowe płytki Effecta - sposób na stylowe, modne wnętrze!

Płytki Effecta od Opoczno pozwolą Ci uzyskać stylowe wnętrze, któremu nie brak subtelności. Występuje one w delikatnej, beżowej barwie, a także z motywem utrzymanej w tym samym kolorze, rozkwitającej róży. Na uwagę zasługuje szczególnie ta ostatnia propozycja, gdyż ułożenie płytek z różą obok siebie pozwoli na stworzenie pięknego paska, który może stanowić intrygujące tło dla jednokolorowych, beżowych Effecta Beige płytek Opoczno. Produkt szczególnie dobrze będzie współgrać z bielą, szarością, grafitem czy nawet z czernią. Warto zastosować go także w restauracjach, wnętrzach hotelowych, sanatoryjnych czy innych.