PŁYTKI ELEGANT STRIPES

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Płytki Elegant Stripes

Sklep internetowy JETA to miejsce, w którym znajdziesz wszystko, co niezbędne do stworzenia pięknej łazienki. Oferujemy wysokiej jakości armaturę sanitarną, chemię budowlaną, a także płytki ceramiczne cenionych marek, w tym również płytki Elegant Stripes od firmy Opoczno. Do Twojej dyspozycji pozostają także nasi projektanci wnętrz, którzy bezpłatnie wykonają projekt Twojej łazienki, jeżeli wartość nabytego przez Ciebie towaru przekroczy kwotę 2000 złotych netto. Przy zakupach za tę sumę otrzymasz także 1% rabatu, a towar dostarczymy bez dodatkowych opłat pod wskazany adres. Nasz asortyment dostępny jest również w sklepach stacjonarnych, które mieszczą się w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, a także w Komornikach koło Poznania. Służymy fachową pomocą na etapie wyboru materiałów oraz na pozostałych etapach zakupów.

Płytki Elegant Stripes - stylowe i wytrzymałe

W skład kolekcji płytek Elegant Stripes wchodzą wersje większe w kształcie prostokąta, którego dłuższy bok mierzy 75 cm, a krótszy 25 cm. Te przeznaczone do zastosowania na ścianach materiały wykończeniowe mają powierzchnię gładką lub strukturalną i zachwycają pięknym połyskiem. Płytki Elegant Stripes wyróżniają się pastelową kolorystyką. Obok wersji utrzymanych w bieli dostępne są również modele w błękicie. Są to głównie płytki, w których połączono ze sobą dwa różne odcienie, co dało niepowtarzalny efekt. Na uwagę zasługują między innymi wersje biało-błękitne, które nawiązują do klimatów morskich. Warto je uwzględnić podczas komponowania łazienki w stylu marynistycznym.

Ścienne płytki Elegant Stripes w kolorach stonowanych oraz z kwiecistym motywem

Z kolekcji najbardziej wyróżniają się jednak płytki Elegant Stripes Multicolour Inserto Flower z niebieskimi, różowymi, fioletowymi i zielonymi, dużymi kwiatami. Ta florystyczna propozycja może stanowić przepiękne tło dla płytek utrzymanych w jednej tonacji, na przykład w beżu, bieli czy jasnym różu, zwłaszcza jeśli z tego właśnie produktu stworzymy biegnący wzdłuż pasek, czy udekorujemy nim wybrany fragment pomieszczenia. W skład płytek Elegant Stripes od marki Opoczno wchodzą również szklane listwy w kolorze wrzosu oraz kobaltu, których barwa w pełni współgra z modelem Inserto Flower i z pozostałymi wersjami. Ta propozycja wpisze się przede wszystkim w gusta klientów, którzy cenią elegancję połączoną z prostotą.

Blog