PŁYTKI BASIC PALETTE

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Szukaj

Płytki Basic Palette

Doskonałej jakości płytki ceramiczne znajdziesz w naszym sklepie internetowym, a także w salonach stacjonarnych Przedsiębiorstwa Handlowego JETA, które mieszczą się w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu oraz w Komornikach koło Poznania. Oferujemy produkty renomowanych firm, w tym także płytki Opoczno Basic Palette. Do Twojej dyspozycji pozostają również nasi projektanci wnętrz, którzy bezpłatnie wykonają projekt Twojej łazienki, jeżeli wartość zakupionych przez Ciebie materiałów wyniesie minimum 2000 złotych netto. Przy realizacji zakupów na tę kwotę zmniejszamy również należność o 1% i zapewniamy bezpłatny dowóz towaru do klienta. Natomiast przy zakupie za kwotę powyżej 5000 złotych udzielamy 4-procentowego rabatu. W naszej ofercie znajdziesz także przystępną cenowo armaturę sanitarną i chemię budowlaną.

Stylowe ścienne płytki Basic Palette o połyskujących i satynowych powierzchniach

Na kolekcję płytek Opoczno Basic Palette składają się modele prostokątne, których szerokość wynosi 60 cm, a długość 29,7 cm. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii wszystkie modele charakteryzują się dużą wytrzymałością, dlatego nawet po dłuższym czasie ich stan nie ulegnie zmianie, ale wciąż będą cieszyć oko swoich właścicieli. Prezentowane płytki Basic Palette marki Opoczno przeznaczone są do układania na ścianach. Można stosować je nie tylko w łazienkach domowych, hotelowych czy sanatoryjnych, ale także w salonach kąpielowych, na basenach, czy jako wykończenie ścian kuchennych. Poza wersjami z powierzchnią satynową dostępne są również wersje z powierzchnią błyszczącą. Ich uzupełnienie stanowią płytki tej samej firmy, które występują w jednym kolorze oraz ze wzorami.

Płytki Opoczno Basic Palette dostępne aż w sześciu różnych kolorach!

Płytki Basic Palette występują w sześciu delikatnych kolorach, wśród których znajdziemy odcienie beżu oraz bieli. Te barwy od wielu sezonów stanowią prawdziwy przebój i niezwykle często pojawiają się nie tylko w łazienkach, ale również w salonach, kuchniach czy innych pomieszczeniach. Dzięki nim wnętrze stanie się jaśniejsze i nabierze właściwego charakteru. Białe płytki Basic Palette mogą również optycznie powiększyć łazienkę oraz sprawić, że wyda się ona higienicznie czysta. Natomiast wersje beżowe mogą dodać pomieszczeniu nieco przytulności i ciepła. Obydwie barwy staną się interesującym tłem dla ciemniejszego wykończenia.

Blog