PŁYTKI ARES

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

W aktualnej ofercie proponujemy płytki Ares typu gres, cokół oraz mozaika. Dzięki temu każdy klient może znaleźć model dopasowany do jego potrzeb oraz spełniający wymagania danego pomieszczenia. Wiele odcieni szarości to tylko jedna z cech, jaka wyróżnia sprzedawane przez nas płytki Ares.

Czym wyróżniają się płytki Ares?

Dostępne w sprzedaży płytki Ares gwarantują przede wszystkim najwyższy poziom wytrzymałości, odporność na zniszczenia, ścieranie oraz wilgoć. Dzięki temu można je zastosować praktycznie wszędzie, bez ograniczeń. Wybierając nasze płytki Ares, nie trzeba obawiać się o ich uszkodzenia i konieczność wymiany produktu na nowy po jakimś czasie. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam wypracować doskonałe metody produkcji, przekładające się na najlepszy stosunek ceny do jakości. Płytki ceramiczne typu gres wyróżniają się głównie różnorodnością wzorów i kolorów, które dotyczą wielu odcieni szarości. W wyniku zastosowania płytek Ares, można urządzić swoją łazienkę, kuchnię lub korytarz tak, aby przyciągała uwagę ponadczasowym stylem i była niezwykle funkcjonalna.

Stopnica, cokół czy płyta gresowa? Co będzie potrzebne?

W naszej ofercie znajdziesz płytki Ares w różnych wariantach. Warto zauważyć, że produkty dostępne w sprzedaży pozwalają na kompletne wykończenie wnętrza, wystarczy wykonać jedno zamówienie. Sprzedajemy cokoły, stopnice oraz wielkoformatowe płytki ceramiczne gresowe, które sprawdzą się praktycznie w każdym pomieszczeniu, nadając mu eleganckiego stylu przyciągającego uwagę. Wybierając płytki Ares, można stworzyć funkcjonalną kompozycję, pozwalającą na komfortowe użytkowanie np. łazienki, bez konieczności ciągłego mycia powierzchni podłogi i ścian. Dostępne w sprzedaży materiały występują w różnych rozmiarach, dzięki czemu ich układanie staje się o wiele łatwiejsze na każdej powierzchni niezależnie od tego czy jest to podłoga, czy ściana.

Płytki Ares - ceny i rozmiary

Jeśli chodzi o ceny i rozmiary płytek Ares, warto zauważyć, iż te występują w wielu wersjach. Ceny zaczynają się już od 24,27 zł za sztukę stopnicy, a kończą na kwotach sięgających 162,62 złotych za opakowanie płytki gresowej zawierającej w sobie 1,76 metra kwadratowego produktu. Płytki Ares doskonale sprawdzą się w często użytkowanych korytarzach oraz stylowych kuchniach i łazienkach. Rozmiary ceramicznych płytek wynoszą 59,3x59,3 cm oraz 29x59,3 cm. Dzięki temu każdy konsument może dopasować płytki Ares bezpośrednio do swoich potrzeb. Od teraz wykończenie pomieszczeń w domu i mieszkaniu staje się znacznie łatwiejsze, pod warunkiem zaopatrzenia się w wysokiej jakości płytki ceramiczne dostępne w różnych rozmiarach, kolorach i cenach w naszym sklepie.

Blog