PŁYTKI ARENISCA

Płytki Arenisca

Przedsiębiorstwo Handlowe Jeta działa na polskim rynku już od 30 lat, podczas których zdobyliśmy bogate doświadczenie. Dzięki temu branża płytek ceramicznych nie ma przed nami żadnych tajemnic. Nasze produkty oferujemy nie tylko w sklepie internetowym, ale również w salonach stacjonarnych, które mieszczą w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, a także w Komornikach koło Poznania. Oferujemy atrakcyjne ceny i korzystne rabaty, w tym 4-procentowy rabat możliwy do zrealizowania przy zakupie towarów za kwotę przekraczającą 5000 złotych. Do Twojej dyspozycji są również nasi specjaliści od aranżacji wnętrz, którzy nie tylko doradzą, ale nawet wykonają projekt, jeżeli koszt zakupu przekroczy 3500 złotych. Ponadto, przy zakupie za tę kwotę gwarantujemy także 1% rabatu. Już teraz poznaj całą naszą ofertę, w której znajdziesz również płytki Arenisca marki Opoczno.

Płytki Arenisca - synonim wytrzymałość i znakomitej jakości

Szczególną uwagę warto zwrócić między innymi na płytki Arenisca, które zostały wykonane z gresu, co stanowi o ich wyjątkowej wytrzymałości i sprawia, że można stosować je zarówno na ścianach, jak i na podłogach. Co więcej, materiał poddano szkliwieniu, co oznacza, że mają połyskującą powierzchnię, a tym samym mogą stać się prawdziwą ozdobą łazienki i nadać jej zupełnie nowy styl. Za atut kolekcji należy uznać też to, że wiele modeli ma czwartą klasę ścieralności, przy której ryzyko powstania mało atrakcyjnych rys na powierzchni staje się stosunkowo niewielkie, nawet jeśli płytki Arenisca marki Opoczno zastosujemy w przedpokoju czy na korytarzu. Polecamy również wersje z trzecią klasą ścieralności, które będą odpowiednie na przykład do łazienki czy kuchni.

Stylowe wnętrza dzięki płytkom Arenisca

Płytki Arenisca cechują się również mrozoodpornością, co oznacza, że ich stan nie ulegnie zmianie nawet pod wpływem niekorzystnych, niskich temperatur. W kolekcji poza modelami prostokątnymi i kwadratowymi dostępne są także listwy i narożniki. Nie bez znaczenia pozostaje też kolorystyka, która robi ogromne wrażenie. Obok wersji utrzymanych w odcieniach beżu, brązu i koloru kremowego występują też płytki Arenisca w formie mozaiki, które można łączyć ze sobą na wiele różnych sposobów. Możesz wykorzystać je na wybranych fragmentach ściany, na całej ścianie, czy w formie szerszego lub węższego paska. Możliwości jest bardzo dużo!