PŁYTKI AREGO TOUCH

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Płytki Arego Touch to ponadczasowe płytki ceramiczne typu gres, które występują w dwóch rozmiarach oraz kilku różnorodnych kolorach dopasowanych do potrzeb każdego konsumenta. Wysoka jakość wykonania pozwala na ich zastosowanie w wielu wnętrzach.

Płytki Arego Touch - czym się wyróżniają?

Płytki Arego Touch to wyrób wysokiej jakości przeznaczony do zastosowań wewnętrznych. Idealnie sprawdzą się jako element wykończenia salonu, korytarza, łazienki oraz kuchni. Różnorodność kolorystyczna płytek dostępnych w sklepie pozwoli na ich dopasowanie praktycznie do każdego wnętrza. Płytki Arego Touch wyróżniają się nie tylko ciekawą kolorystyką, ale także fakturą zewnętrzną. Wyczuwalne w dotyku przetłoczenia dają wrażenie luksusu, dzięki czemu nawet bardzo wymagający konsumenci mogą je z powodzeniem zastosować je w swoim domu. Płytki ceramiczne typu gres są tworzone z myślą o idealnym wykończeniu domu lub mieszkania, które będzie użytkowane przez wiele lat, bez konieczności remontu i wymiany płytek na nowe.

Płytki Arego Touch - jakie modele są dostępne w sprzedaży

Oferujemy płytki Arego Touch w dwóch rodzajach, jeśli chodzi o rozmiary. Pierwsze z nich są dostępne w arkuszach 59,3x59x3 cm, które idealnie sprawdzą się w przedpokojach. Spore wymiary pozwolą na ich łatwe układanie oraz docinanie w zależności od potrzeb. Wybierając płytki Arego Touch, nie trzeba martwić się o jakość, gdyż ta utrzymana jest na najwyższym poziomie. Drugim typem płytek są nieco mniejsze arkusze 29x89 cm - mogą być one stosowane jako płytki ścienne. Satynowe wykończenie jest przyjemne w dotyku oraz pozwala nadać wnętrzu nieco charakteru i ponadczasowego stylu. Posiadamy w sprzedaży płytki ceramiczne matowe lub z wykończeniem strukturalnym. Każdy konsument może także wybrać produkt o dowolnej kolorystyce, zazwyczaj obejmującej wielu odcieni szarości lub brązu. Dopasowanie produktu do danego wnętrza jest proste przy użyciu naszych płytek Arego Touch, które ze względu na wytrzymałość i możliwość ich zastosowania na ścianach są najczęściej wybieranymi produktami przez klientów naszego sklepu.

Ceny płytek Arego Touch

Ceny, w jakich występują płytki Arego Touch są różne i zależne od rodzaju i wielkości arkusza dostępnego w sprzedaży. Podstawowe modele w odcieniach szarości z matowym wykończeniem zamówisz w kwocie 119,56 zł za metr kwadratowy, natomiast modele ścienne możesz nabyć już za cenę na poziomie 176,48 zł za metr kwadratowy. Produkty sprzedajemy wyłącznie w opakowaniach zbiorczych, zawierających w sobie 1,29 metra kwadratowego płytek ceramicznych typu gres. Płytki Arego Touch to doskonały wybór do klasycznych wnętrz, gdzie liczy się nie tylko stonowana kolorystyka, ale także wytrzymałość.

Blog