PŁYTKI ARANTA

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Płytki Aranta dostępne w naszym sklepie to wyroby ceramiczne wysokiej jakości. Występują w dwóch podstawowych formach: zwykłej podłogi oraz atrakcyjnej mozaiki, a więc każdy konsument jest w stanie znaleźć produkt dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

Płytki Aranta - charakterystyka

Podstawowy rodzaj płytek ceramicznych typu gres dostępny w sprzedaży to płytki Aranta Opoczno, które wyróżniają się ponadczasowym stylem oraz wysoką precyzją wykonania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu producenta płytki zostały wytworzone z należytą starannością, przez co są solidne i bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne. To połączenie doskonałej jakości z atrakcyjną ceną, co docenia wielu konsumentów. Posiadamy w sprzedaży wiele atrakcyjnych wzorów i kolorów, zaczynając od tych tradycyjnych, a kończąc na nowoczesnych propozycjach. Płytki Aranta występują też w formie mozaiki, którą można zastosować w kuchniach i łazienkach jako płytki podłogowe i ścienne. Różnorodna kolorystyka oraz niewielkie rozmiary pozwalają na dopasowanie wzoru praktycznie do każdego pomieszczenia.

Płytki Aranta - zastosowanie

Jeśli chodzi o to, gdzie można zastosować nasze płytki Aranta można powiedzieć, że praktycznie wszędzie. Zarówno w korytarzach, salonach, jak i kuchniach będą wyglądać idealnie i świetnie uzupełnią praktycznie każdą aranżację wnętrza. Ich odporność na zniszczenia i wodę pozwoli na długotrwałe użytkowanie bez konieczności wymiany elementów na nowe po latach użytkowania. Nasze płytki Aranta dostępne są w kolorze czarnym oraz różnych odcieniach szarości, dlatego stanowią doskonałą odpowiedź na obecnie obowiązujące trendy projektowania wnętrz. Decydując się na jednolity typ podłogi w postaci płytek Aranta szarych trzeba zauważyć, iż idealnie będzie się ona komponować z jasnymi ścianami oraz dodatkami w postaci drewnianych mebli. Stonowana kolorystyka pozwala na dowolne dopasowanie płytek ceramicznych do wybranej przestrzeni.

Ceny płytek Aranta

Biorąc pod uwagę ceny, w jakich sprzedajemy płytki Aranta trzeba podzielić je na dwie kategorie. Modele, które występują w formie jednolitej podłogi, są sprzedawane w metrach kwadratowych w cenie o wysokości 88,23 zł. W przypadku płytek mozaikowych, trzeba liczyć się z ceną w wysokości 49,63 złotych za sztukę o rozmiarach 29,7x29,7 cm. Należy zauważyć, że zarówno stylistyka, jak i rozmiar poszczególnych arkuszy produktu znacznie ułatwia jego położenie w każdym pomieszczeniu. Zdecydowanie warto zdecydować się na zakup płytek Aranta, które charakteryzują się wysoką wytrzymałością, różnorodnością wzorów oraz ponadczasową stylistyką. Stworzenie idealnej kompozycji w kuchni, łazience lub korytarzu staje się prostą sprawą dzięki zamówieniu płytek Aranta.

Blog