PŁYTKI AMARANTE

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Szukaj

Płytki Amarante

Jeśli poszukujesz płytek ceramicznych do wykończenia łazienki lub tarasu, znalazłeś się w odpowiednim miejscu, ponieważ w naszym sklepie internetowym JETA oferujemy materiały, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Skorzystanie z naszej propozycji przekłada się na same korzyści. Zapewniamy niezwykle atrakcyjne rabaty, które wynoszą 1% przy zakupie o wartości powyżej 2000 złotych, 2% przy wartości powyżej 4000 złotych, 3% przy wartości powyżej 4500 złotych. A jeśli nabędziesz towar za sumę powyżej 5000 złotych, zmniejszymy ją aż o 4%. Ponadto, nasi projektanci wnętrz z prawdziwą przyjemnością i zupełnie bezpłatnie wykonają projekt łazienki, jeśli wartość zakupu przekracza 2000 złotych netto. Wszystkie produkty, w tym także płytki Amarante, można nabyć również w naszych sklepach stacjonarnych, które mieszczą się w Poznaniu, Wrocławiu, Komornikach koło Poznania i w Warszawie.

Płytki Amarante - dostosowane do potrzeb wielu różnych wnętrz i odpowiednie na zewnątrz

Płytki Amarante od marki Opoczno to wyjątkowa kolekcja. Przy jej wykonaniu posłużono się wysokiej klasy materiałami, dlatego mamy do czynienia z produktami wytrzymałymi, które przetrwają w nienaruszonym stanie przez długi czas. To kusząca propozycja także z tego względu, że większa część kolekcji jest mrozoodporna, dzięki czemu nawet podczas niskich temperatur materiał nie ulegnie uszkodzeniu. To oznacza, że płytki Amarante można stosować także jako wykończenie schodów, tarasów, balkonów, warsztatów czy piwnic. Szczególnie warto wziąć je też pod uwagę w miejscach, w których podłoga szybko się brudzi, wiele z produktów tej kolekcji jest bowiem utrzymanych w ciemnym kolorze, na którym nie widać zabrudzeń.

Płytki Amarante - stylowe i zgodne z aktualną modą!

Płytki Amarante mogą sprawić, że łazienka, czy korytarz zmienią się nie do poznania i nabiorą wyjątkowego charakteru. Na uwagę zasługują między innymi modele utrzymane w brązie czy graficie. Tak ciemne tonacje w ostatnich sezonach znacznie zyskały na popularności, dlatego chętnie uwzględnia się je podczas wykańczania tarasów, schodów czy balkonów, a także podczas wykańczania pomieszczeń mieszkalnych czy mających inne przeznaczenie. Na kolekcję płytek Amarante składają się modele prostokątne, którymi można wykładać całe podłogi lub wybrane fragmenty. To sprawdzony sposób na nieszablonowe rozwiązanie wykończeniowe.

Blog