PŁYTKI PANDORA

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

PŁYTKI PANDORA

Paradyż to jedna z marek, w której produkty możesz się zaopatrzyć w naszym sklepie internetowym JETA. Oferuje wysokiej jakości płytki ceramiczne o znakomitych parametrach i modnym wyglądzie. Tworzone są ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, z zastosowaniem nowoczesnych technologii i z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Kafelki Paradyż znakomicie sprawdzają się w łazienkach, kuchniach, salonach, przedpokojach, a także na balkonach, tarasach, schodach czy parapetach. Asortyment polskiej firmy obejmuje kilkadziesiąt kolekcji utrzymanych w różnych stylach. Wchodzące w ich skład produkty mogą się różnić od siebie kolorystyką, wymiarami, kształtem czy parametrami takimi jak antypoślizgowość, czy klasa ścieralności. Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się płytki Pandora.

Subtelne płytki Pandora

Płytki Pandora można opisać jako subtelne, delikatne i lekkie. Kolekcja ta jest utrzymana w stonowanych, spokojnych odcieniach bieli oraz szarości. To ponadczasowe barwy, które nigdy nie wychodzą z mody i dobrze komponują się ze znaczną większością kolorów. Poza kafelkami jednokolorowymi można tu znaleźć także płytki dekoracyjne, które zdobią 2 rodzaje wzorów. Jednym z nich jest rys drewnianych słojów, drugim, struktura budząca skojarzenia z wiązaniem butów baletnicy. Uzupełnieniem kolekcji jest efektowna, prasowana mozaika stanowiąca połączenie drewnianych elementów pod postacią niewielkiej kostki. Linia Pandora to dobre rozwiązanie do wnętrz zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych.

Wysokiej jakości płytki Pandora

Płytki Pandora marki Paradyż nie tylko elegancko się prezentują. Tym, co je wyróżnia, są także znakomite parametry. Kafelki mają rektyfikowane krawędzie, dzięki czemu do ich montażu w zupełności będzie wystarczająca minimalna ilość fugi. W ten sposób można uzyskać jednolitą, gładką powierzchnię. Do niewątpliwych atutów płytek można zaliczyć także odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwość utrzymania ich w czystości.

Blog