PŁYTKI UNIVERSAL GLASS DECORATIONS

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

PŁYTKI UNIVERSAL GLASS DECORATIONS

Bogaty asortyment naszego sklepu internetowego JETA obejmuje nie tylko klasyczne płytki ceramiczne. Dostępne są tutaj także różnego rodzaju produkty dodatkowe takie jak chociażby listwy dekoracyjne. Produkty tego typu oferuje między innymi polska marka Cersanit. Co warto wiedzieć na jej temat? Specjalizuje się ona w produkcji kafelków do kuchni, łazienki, przedpokoju, salonu, na balkon czy taras. Jej oferta obejmuje płytki ścienne, podłogowe, uniwersalne gresy techniczne, listwy dekoracyjne oraz dekoracje ścienne. Płytki Cersanit mogą być utrzymane zarówno w stonowanej, jak i nieco bardziej nasyconej kolorystyce. Zdobić mogą je rozmaite wzory, na przykład roślinne czy geometryczne. Bardzo ciekawą propozycją są płytki imitujące materiały takie jak beton, drewno lub kamień. Godną polecenia propozycją z asortymentu polskiej marki są płytki Universal Glass Decorations.

Nowoczesne płytki Universal Glass Decorations

Płytki Universal Glass Decorations przypadną do gustu wszystkim miłośnikom nowoczesnych wnętrz. Znajdą zastosowanie zarówno w łazience, jak i kuchni. To sprawdzony sposób na ożywienie aranżacji pomieszczenia i nadanie mu niebanalnego charakteru. Płytki tego typu można wykorzystywać na wiele różnych sposobów, w zależności od indywidualnych preferencji oraz projektu danego wnętrza. Mogą stanowić znakomite uzupełnienie innych płytek Cersanit dostępnych w asortymencie naszego sklepu internetowego JETA. Listwy dekoracyjne Universal Glass Decorations można zastosować na przykład dookoła lustra w łazience czy nad blatem w kuchni.

Stylowe i wytrzymałe płytki Universal Glass Decorations

Estetyczny wygląd to nie jedyna zaleta płytek Universal Glass Decorations. Są również odporne na działanie wilgoci, z którą mamy do czynienia na co dzień w pomieszczeniach takich jak kuchnia czy łazienka. Ich niewątpliwym atutem jest także łatwość w utrzymaniu w czystości. Do tego celu w zupełności wystarczająca będzie zwilżona szmatka z dodatkiem łagodnego detergentu.

Blog