PŁYTKI SYRIO

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

PŁYTKI SYRIO

Cersanit to jedna z firm, w której kafelki można się zaopatrzyć w naszym sklepie internetowym JETA. Dlaczego warto kupić płytki ceramiczne tej polskiej marki? Stanowią połączenie najwyższej jakości wykonania, znakomitych parametrów oraz modnego wyglądu. Płytki te dobrze sprawdzają się zarówno w łazienkach i kuchniach, jak i przedpokojach, salonach, holach, na balkonach czy tarasach. To znakomite rozwiązanie do domów, mieszkań, jak i restauracji, hoteli czy biur. Asortyment Cersanit obejmuje kilkadziesiąt kolekcji różniących się od siebie materiałem wykonania, formatem, kolorystyką, wzornictwem oraz sposobem wykończenia.

Eleganckie płytki Syrio

Płytki Syrio to znakomite rozwiązanie do każdego wnętrza zaaranżowanego w stylu nowoczesnym. Nadają się do łazienki, jak i kuchni, salonu czy przedpokoju. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby płytki te zastosować na tarasie czy w altanie. Dostępne są one w następujących odcieniach: Nero, Brown, Bianco oraz Beige. Płytki Syrio są utrzymane w spokojnych, stonowanych barwach. Dominują tu odcienie beżu oraz brązu. To uniwersalne kolory, które nigdy nie wychodzą z mody i dobrze komponują się z większością odcieni.

Płytki Syrio w stonowanych barwach

W skład kolekcji Syrio wchodzą płytki ścienne o wymiarach 29,7 x 59,8 cm oraz podłogowe, których format to 32,6 x 32,6 cm. To uniwersalne wielkości, które nadają się zarówno do małych, jak i dużych pomieszczeń. Płytki mają matowe wykończenie, które skutecznie maskuje zabrudzenia, ułatwiając utrzymanie ich w czystości. Są mrozoodporne, co sprawia, że z powodzeniem można je stosować na zewnątrz, na przykład na balkonie czy tarasie. Płytki nie ulegają uszkodzeniu na skutek działania niskich temperatur. Mają III klasę ścieralności, dzięki czemu najlepiej sprawdzają się w pomieszczeniach o średnim natężeniu ruchu. Do ich zalet zaliczyć można także łatwość w czyszczeniu oraz odporność na uszkodzenia.

Blog