PŁYTKI UNIVERSAL BORDER

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

PŁYTKI UNIVERSAL BORDER

Asortyment naszego sklepu internetowego JETA obejmuje między innymi płytki ceramiczne najlepszych na rynku producentów. Na uwagę zasługują w szczególności produkty polskiej marki Cersanit. Oferuje kilkadziesiąt kolekcji utrzymanych w stylu zarówno klasycznym, jak i bardziej nowoczesnym. Wyroby Cersanit znajdują zastosowanie w domach, mieszkaniach, galeriach handlowych, biurach, siłowniach, restauracjach oraz hotelach. To znakomite rozwiązanie do kuchni, łazienki, salonu, przedpokoju, na balkon lub taras. Poszczególne produkty polskiej marki mogą się różnić od siebie między innymi materiałem wykonania, kształtem, rozmiarem czy kolorem. Poza jednobarwnymi kafelkami można znaleźć tutaj również modele pokryte rozmaitymi wzorami, na przykład roślinnymi oraz takie, które stanowią wierną imitację materiałów takich jak beton, drewno czy kamień.

Dekoracyjne płytki Universal Border

Płytki Universal Border to kolekcja produktów, które doskonale sprawdzają się jako uzupełnienie ceramicznych kafelków. Stosować można je zarówno na ścianach, jak i podłogach. Ich wymiary to 1 x 119,8 cm. Listwy są niezwykle uniwersalne, dzięki czemu znajdą zastosowanie w każdym pomieszczeniu, bez względu na jego metraż czy styl, w jakim zostało zaaranżowane. Dostępne są w kilkudziesięciu odcieniach, co znacząco ułatwia dopasowanie ich do konkretnej aranżacji.

Trwałe płytki Universal Border

Płytki Universal Border z asortymentu polskiej marki Cersanit można wykorzystywać na wiele różnych sposobów. Z ich pomocą można na przykład udekorować lustro czy wannę. Znakomicie sprawdzają się do wydzielania stref w pomieszczeniu. Estetyczny wygląd to jednak niejedyna ich zaleta. Płytki te charakteryzują się również znakomitymi parametrami. Są odporne na działanie wody, środków chemicznych oraz uszkodzenia mechaniczne, do jakich może dojść podczas ich codziennego użytkowania takie jak zarysowania. Tym, co wyróżnia listwy dekoracyjne, jest również łatwość w utrzymaniu w czystości.

Blog