PŁYTKI CAPAS

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Płytki Capas to klasa sama w sobie. Wysokiej jakości materiał sprawia, że znajdują one zastosowanie praktycznie wszędzie tam, gdzie gres innego typu nie zdaje egzaminu. Szeroka gama kolorów i dekoracji pozwala na idealnie dopasowanie płytki Capas do stylu danego pomieszczenia, bez konieczności dokonywania przeróbek.

Płytki Capas - co to za produkt?

Płytki Capas są doskonałym wyborem dla każdego, kto ceni sobie ponadczasowy wygląd połączony z wytrzymałością. Ten rodzaj płytek typu gres ceramiczny idealnie łączy w sobie wysoki poziom trwałości oraz pięknego designu, prezentującego się wyjątkowo przez wiele lat. Płytki Capas, które sprzedajemy, występują w wielu różnych konfiguracjach jeśli chodzi o wygląd, a dodatkowo pasują praktycznie do każdego stylu wykończenia wnętrza. Zarówno nowoczesny salon, klasyczny przedpokój, jak i industrialna kuchnia doskonale będzie komponować się z tego typu płytkami pod warunkiem doboru ich odpowiedniej kolorystyki. Odcienie tego materiału, który dostępny jest w sprzedaży, zaczynają się od ciemnej szarości, przechodząc delikatnie w nieco jaśniejsze jej odcienie, a kończąc na kremowym finiszu. Naturalny gres to świetny wybór dla każdego, kto chce wykończyć swój dom nowocześnie oraz z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów.

Płytki Capas - czy są wytrzymałe?

Jeśli chodzi o płytki Capas warto dodać, iż to jeden z najtrwalszych materiałów do płytek typu gres. Produkowane są przez firmę z wieloletnim doświadczeniem w branży, dzięki czemu cały proces produkcyjny przebiega sprawnie i szybko, czego efektem są płytki naturalne w kolorze brązu lub innym. Wytrzymałość to jednak nie jedyna cecha, którą wyróżniają się płytki Capas. Należy też wspomnieć o ich prostocie wykonania, która przekłada się także na prosty montaż i demontaż w razie potrzeby. Ten typ płytek ceramicznych doskonale sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu pod warunkiem, że zostanie położony z należytą starannością. Rozmiary arkuszy wynoszące 40x40 cm o grubości 7,5 mm sprawiają, że płytki są łatwe w transporcie oraz montażu nawet w trudno dostępnych miejscach.

Czy warto kupić płytki Capas?

Zdecydowanie warto kupić nowoczesne płytki Capas, które są połączeniem ponadczasowego stylu, odporności na zarysowania oraz wysokiej precyzji wykonania. Sprzedajemy wyłącznie nowe i oryginalne wyroby pochodzące bezpośrednio od producenta, co przekłada się na doskonałą jakość wyrobów. Koszt zakupu arkusza materiału wykończeniowego, jakim są płytki Capas to wydatek około 85,66 zł. Zwracamy uwagę na to, że sprzedajemy wyłącznie zbiorcze opakowania produktu, przez co należy dokładnie wymierzyć wymiary pomieszczenia, w którym płytki gres mają się ostatecznie znaleźć.

Blog