PŁYTKI IMPERIAL

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Szukaj

Płytki Imperial

Płytki Imperial mają modny i ponadczasowy wzór marmuru w niezwykłej odsłonie. Wyroby z kolekcji firmy Ceramstic wyróżniają się niezwykłą elegancją i wyrafinowanym pięknem. Nieszablonowe i oryginalne motywy oraz ciemna barwa z połyskiem tworzą wspaniałe kompozycje zarówno na podłogach, jak i ścianach. Płytki Imperial są także mrozoodporne. W sklepie internetowym JETA znajdziesz wiele pomysłów na aranżacje, w których wykorzystano płytki znajdujące się w naszej ofercie. Wystarczy, że zajrzysz do zakładki „inspiracje”. Sprawdź także rozmaite kolekcje w tym Granderocca z ciemnego gresu szkliwionego, czy Super Snow w kolorze śnieżnej bieli. Pamiętaj, że przy zakupach armatury i płytek za kwotę 2000 złotych, nie tylko dostarczymy Ci bezpłatnie towar, ale też zyskasz dodatkowy rabat i projekt gratis.

Płytki Imperial – odważne wzornictwo na małe i duże powierzchnie

Płytki Imperial zostały wyprodukowane z gresu szkliwionego. Ich polerowana powierzchnia wyróżnia się niezwykłym połyskiem, dzięki czemu ciemne płytki doskonale odbijają światło. Czarno-szare tło i delikatne, nieregularne linie w kolorze bieli i pomarańczu to wzór, który pasuje do różnych aranżacji. Z płytek Imperial można ułożyć unikatowe i fantazyjne kompozycje zarówno na ścianach, jak i na podłodze. Doskonale prezentują się w małych i dużych przestrzeniach. Płytki Imperial możesz użyć jako dekoracyjny detal, na przykład na obudowie kominka, a także ułożyć na dużej przestrzeni holu, gdzie w pełni wyeksponujesz niezwykle elegancki wzór marmuru.

Wytrzymałe i odporne na uszkodzenia płytki Imperial

Gres jest materiałem odznaczającym się dużą wytrzymałością na nacisk, zmiany temperatury, czy uszkodzenia mechaniczne. Odporny na zaplamienie gres szkliwiony ma gładką, polerowaną powierzchnię, która jest łatwa w czyszczeniu. Połyskujące w świetle płytki świetnie sprawdzą się zarówno na ścianach, jak i na podłodze, a ponieważ są także mrozoodporne, można ich używać na zewnątrz budynków. Wysoka IV klasa ścieralności pozwala na zastosowanie płytek Imperial w miejscach narażonych na intensywną eksploatację i uszkodzenia, jak choćby przedpokoje, czy korytarze i hole. Płytki Imperial z gresu szkliwionego są dostępne w bardzo wygodnym i uniwersalnym formacie kwadratu o wymiarach 60 x 60 cm. Dzięki temu są komfortowe w montażu zarówno na małych, jak i dużych powierzchniach, a ich równe, rektyfikowane krawędzie umożliwiają stosowanie bardzo wąskiej fugi.

Blog