PŁYTKI ELEGANZA

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Szukaj

Płytki Eleganza

Jeśli poszukujesz wysokiej jakości płytek ceramicznych, doskonale trafiłaś, ponieważ w naszym sklepie internetowym znajdziesz ich niezwykle bogaty wybór. Ponadto, oferujemy także chemię budowlaną oraz armaturę sanitarną znanych i cenionych marek. Nasz asortyment znajduje się również w salonach łazienek JETA w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu oraz w Komornikach koło Poznania. Zapewniamy niskie ceny i atrakcyjne rabaty. Samo zapisanie się do naszego newslettera gwarantuje Ci już 2% zniżki. Przy nabyciu towaru o wartości przekraczającej 2000 złotych otrzymasz 1-procentowy rabat, przy zakupie o wartości powyżej 4000 złotych - 2-procentowy rabat, a przy zakupie powyżej 4500 złotych - 3-procentowy rabat. Jeśli suma zakupu przekroczy 5000 złotych, otrzymasz aż 4% rabatu. Już teraz poznaj naszą ofertę, w której znajdziesz także płytki Eleganza.

Płytki Eleganza - odpowiednie do łazienek i nie tylko

Marzenie o funkcjonalnej łazience, która wzbudzi zachwyt domowników i gości, jest jak najbardziej wykonalne. Zwłaszcza jeśli postawisz na płytki Eleganza, które zdecydowanie wyróżniają się spośród innych nieszablonowym wzornictwem, a tym samym stanowią sposób na uzyskanie oryginalnego wnętrza. Stylowe płytki Eleganza doskonale sprawdzą się w roli wykończenia łazienek domowych i hotelowych. Warto uwzględnić je również przy urządzaniu kuchni, korytarza czy innego rodzaju pomieszczenia. W ich skład wchodzą modele kwadratowe, których bok mierzy 30 cm, oraz modele prostokątne o wymiarach 60 x 30 cm.

Płytki Eleganza - stylowe i zgodne z aktualnymi trendami

Na kolekcję płytek Eleganza marki Ceramstic składają się kafelki utrzymane w jednym kolorze, a także wersje ze wzorami. Szczególnie warto zwrócić uwagę na tę drugą propozycję, ponieważ do wyboru mamy materiały wykończeniowe z motywem stykających się z sobą, paskowanych, szarych wstęg na ciemnym tle. Takie rozwiązanie może stanowić najbardziej wyrazisty motyw ściany, zwłaszcza jeśli materiał ułożymy w postaci biegnącego wzdłuż ściany paska i uzupełnimy go tłem powstałym z jaśniejszych materiałów, na przykład w kolorze jasnej szarości, bieli czy beżu. Na uwagę zasługują również płytki Eleganza w kolorze perłowej bieli, mocnego granatu i czerni. Dzięki ciemnym tonacjom pomieszczenie może zyskać na elegancji, natomiast biel stanowi metodę na optyczne powiększenie pomieszczenia. Dzięki płytkom o takim kolorze wyda się ono też higienicznie czyste.