MIIOR

Lustro fit 600x800
2 489,52 zł szt 2 240.57 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Nowoczesny design, trwałość, użyteczność – tymi cechami charakteryzuje się nasza armatura sanitarna. Dążymy do zapewnienia najwyższej jakości, dlatego wśród naszych propozycji znajdują się produkty pochodzące od najlepszych wytwórców.

MIIOR

Co stanowi o estetyce i funkcjonalności łazienki? Nie tylko meble, sprzęty i armatura, ale również lustra. W Jeta, chcąc spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów, oferujemy te z najwyższej półki, od znanej i cenionej marki Miior. Polski producent, jako jeden z nielicznych, oferuje wyjątkowe lustra wysuwane, które z pewnością zaskoczą Cię nie tylko designem, ale również funkcjonalnością.

Dlaczego lustra Miior?

Lustra łazienkowe polskiej marki Miior cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów. Wynika to z jednej strony z ich unikalnego, nowoczesnego designu,  a z drugiej z możliwości, jakie dają. Dzięki pięknym kształtom, pieczołowitemu wykończeniu oraz kreatywności projektantów, zaskakują swoim wyglądem i stanowią ozdobę każdej łazienki – zarówno tej nowoczesnej, jak i zaaranżowanej w nieco bardziej klasycznym stylu.

Atutem producenta są lustra wysuwane, które dzięki specjalnej konstrukcji pozwalają na swobodne dopasowanie odległości tafli od twarzy użytkownika. Wystarczy tylko pociągnąć za ramę, by wysunąć lustro i jednocześnie włączyć oświetlenie LED. Ten opatentowany mechanizm wpływa nie tylko na wygląd luster, ale również sprawia, że codzienna toaleta może być jeszcze bardziej komfortowa.

Miior od ponad dekady udoskonala swoje rozwiązania, zapewniając wygodną obsługę oraz spektakularny efekt swoim klientom. Efektem tego są liczne nagrody i wyróżnienia w międzynarodowych konkursach, a także duża popularność. Lustra łazienkowe Miior zdobią np. nowoczesne hotele, takie jak Morpheus w Macao, który został zaprojektowany przez Zaha Hadid Architects. To najlepsza rekomendacja marki.

Szeroki wybór luster łazienkowych w jednym miejscu

W Jeta pomagamy klientom w aranżacji domowej łazienki. Lustra wysuwane Miior z pewnością spełnią Twoje oczekiwania – nawet, jeżeli chcesz zamontować je w pięciogwiazdkowym hotelu czy modnej restauracji.

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze rozwiązania tego polskiego producenta – polecamy różne kolory i kształty luster łazienkowych, dlatego z całą pewnością któreś z rozwiązań trafi w Twój gust!

Blog